ל.מ יועצים סמל לוגו

אודות

אודות המשרד

אתם בדרך להצלחה , הקמתם חברות ועסקים שאתם מאמינים בהם, אתם חיים את החזון שלכם.

הנכם מבקשים לקנות נכס לעצמכם, מעוניינים להקנות לעצמכם ערכים פיננסיים נכונים להתנהלות כלכלית נכונה אשר תביא לרווחת משפחתכם.

אנחנו ב"ל.מ. יועצים" נגייס עבורכם את האשראי או ההלוואה הדרושה לכם, נדריך ונלווה אתכם בצעדים בטוחים בדרך לשם, כי כמו בחיים גם בעסקים, הדרכים מאתגרות ואינן תמיד סלולות, אך פתרונות תמיד קיימים, והחזון שלנו הוא למצוא אותם עבורכם. "ל.מ. יועצים" נבחרה כמשרד פעיל בלשכת הברוקרים ויועצי המשכנתאות בישראל (NAMB) מתוך אלפי משרדים וחברות מועמדות.

כי אצלנו "לא" לא קיים

כי אצלנו "לא" לא קיים! ולאור העובדה הרווחת כי הבנקים מצמצמים את מתן האשראי לעסקים ומסרבים לתת הלוואות בזמנים קריטיים לעסקים, אנחנו ב"ל.מ. יועצים" מתמחים למצוא את ה"כן" בפתרונות מימון אחרים.

משרד "ל.מ. יועצים" מאז הקמתו בשנת 2010 מתמחה במספר אפיקים כלכליים ומוניטאריים, אשר עיקרם ליווי עסקים וחברות בקבלת אשראי חוץ בנקאי. אנו נסייע לכם בניהול תזרים מזומנים, נוביל אתכם לסקירה וניתוח הסביבה העסקית, נייעל את העסק שלכם ונבנה תמהיל נכון בקבלת משכנתא הנכונה ביותר עבורכם, וכן נקנה לכם כלים לניהול נכון אשר יבנה ויצמיח את כלכלת משפחתכם.

אנחנו ב"ל.מ. יועצים" מתחייבים להעניק ללקוחותינו שירות אדיב, מקצועי ומהיר בזמן אמת תוך ליווי צמוד, שיתוף פעולה ושקיפות מלאה מול הלקוח והבנה מלאה של תהליכי העבודה.

ליאב מצקל מישהו שמלווה אותך

נעים מאוד, שמי ליאב מצקל, חי את החלום שלי ועוסק במה שאני הכי אוהב – יועץ למימון עסקי ולמשכנתאות מזה כ- 8 שנים, מלווה עסקי ומנכ"ל "ל.מ. יועצים".

בעל תואר הנדסאי אדריכלות מטעם המכללה למנהל ראשון – לציון. בעל ניסיון רחב ומעמיק בנושאים של מימון, תפעול קרנות ממשלתיות ופרטיות, בנקים מסחריים וחברות ביטוח.
ההתמחות שלי מתמקדת ביעוץ משכנתא מול הבנקים, פיתוח עסקי, תכנון אסטרטגיות שיווקיות ומתן יעוץ רוחבי במימון פעילויות פיננסיות ועסקיות, עזרה והקניית כלים ללקוחות פרטיים בכלכלת המשפחה.

אשמח להעביר את הידע הרחב ומגוון הכלים שרכשתי לכם, ובכך לעזור לכם לממש את היעוד שלכם ולהקל עליכם את הדרך באזורים פחות מוכרים.
נשתמע,
ליאב.

שותפים עסקים

כלל ביטוח
כלל ביטוח
כלל ביטוח
כלל ביטוח
בנק דיסקונט
פגישה עם יועץ

ניתן גם לחייג 08-9330830 נשמח לעמוד לרשותך

Design & Developed by Spiral-Lab