ל.מ יועצים סמל לוגו

כלכלת המשפחה

ניתוח הכנסות מול הוצאות

אם בעבר הבנק היה הכתובת הפיננסית היחידה, הרי שכיום המשפחה נאלצת לעמוד אל מול גופים רבים כמו בנקים, חברות אשראי וחברות ביטוח, כולם מציעים שלל אפשרויות למימון הצריכה שלנו.

כרטיס אשראי המונח בכיסו של כל אדם מאפשר לו לבצע רכישות של אלפי שקלים בפעולה אלקטרונית שנמשכת שניות. לכן עלינו לנהל מאזן וניתוח מדויק של הכנסות מול ההוצאות שלנו, כלומר עלינו לבצע בדיקה של כל הכנסות התא המשפחתי, כגון:

  • הכנסות שכיר
  • עצמאי
  • הכנסות משכר דירה
  • ביטוח לאומי וכו'

אל מול ההוצאות השוטפות של המחייה, כמו:
משכנתא, שכירות, מזון, חשמל, ארנונה, מים, רכב, דלק טיפולים ועוד.

ניתוח מאזן הכנסות מול הוצאות מאפשר לנו לבחון את אופן התנהלות התא המשפחתי בהווה ומה ניתן לשפר על מנת לחיות ברווחה כלכלית.

בניית תכנית כלכלית

לאחר שבחנו מהן ההוצאות וההכנסות החודשיות שלנו השלב השני והמכריע הוא יצירת האיזון בין ההוצאות להכנסות באמצעות גיבוש תכנית כלכלית פרטנית. לאחר שהמשפחה מבינה את מבנה ההוצאות וההכנסות שלה, על פי הסעיפים השונים המופיעים בטופס הוצאות והכנסות חודשי, ניגשים לתכנון התקציב המשפחתי.

כאשר בסיס התכנון הוא ההכנסות של המשפחה. בניית תכנית כלכלית נכונה תאפשר למשפחתך התנהלות יום יומית נכונה, ועמידה ביעדים אותם הצבנו יחד בעת כתיבת התכנית. תכנית כלכלית טובה תאפשר גם לחסוך כסף לרכישת בית, קניית רכב או אפילו חופשה פעם בשנה.

הקניית כלים

ישנן שלוש סוגי משפחות:

  1. משפחות שאינן מצליחות לסיים את החודש בכבוד, נמצאות ב"מינוס" והלוואות בחשבון הבנק שלהן ולא מצליחות לחסוך.
  2. משפחות שחושבות שהכל "בסדר" מבחינה פיננסית ואין להן בקרה על מערך ההוצאות וההכנסות החודשיות שלהן.
  3. משפחות שלוקחות אחריות כלכלית, בעלות בקרה על מערך ההכנסות והוצאות שלהן ומצליחות לחסוך.

אנחנו ב"ל.מ יועצים" מאמינים שעם קריאה נכונה של המפה הכלכלית בזמן אמת והקניית הכלים הדרושים נוכל ללוות אתכם בדרך חדשה ובטוחה בה תצמחו כלכלית, תוכלו לחיות ברווחה כלכלית ללא דאגות פיננסיות מיותרות, ותישירו מבט בטוח אל עתיד כלכלי טוב יותר.

פגישה עם יועץ

ניתן גם לחייג 08-9330830 נשמח לעמוד לרשותך

הלוואות

אנו נסייע לכם לבחור את ההלוואה המשתלמת ביותר עבורכם.
נבחן עבורכם את הריביות ואופי המסלולים המוצעים כיום בשוק, את כושר ההחזר החודשי שלכם בהווה ובעתיד, על מנת להבטיח שתוכלו להגשים את חלומותיכם מבלי לדאוג כיצד להחזיר את ההלוואה.

איחוד הלוואות

אנו ב"ל.מ יועצים" מאמינים שאין צורך ואף מיותר להתנהל ביותר מבנק אחד. לכלל האוכלוסייה יש יותר מהלוואה אחת העולה על 100,000 ₪. בעקבות קשרינו הענפים עם המערכת הבנקאית בישראל נוכל להוזיל לכם את העלות המצטברת, ולהשיג לכם החזר חודשי נוח שתוכלו לעמוד בו.פתיחת חשבון

כמעט בלתי אפשרי לנהל את חיי השגרה ללא חשבון בנק המרכז את שלל הפעולות הפיננסיות שאנו מבצעים כמעט מדי יום. במשך השנים הורגלנו לנהל את חשבוננו בבנק אחד בלבד וכעת כאשר אנו לקוחות ותיקים של הבנק הוא אמנם מכיר אותנו, אך לא עונה יותר על ציפיותינו.
לא עוד!

אנו ב"ל.מ. יועצים" נלווה את המעבר שלכם מהבנק שלכם לבנק אחר יד ביד. נבדוק עבורכם את התנאים הטובים ביותר עבורכם מבין כל הבנקים, נעזור בבחירת המסגרות, ריביות, חבויות והעברת התשלומים השוטפים בבטחה.

חשוב לדעת: בנקים מעוניינים במעבר של לקוחות אליהם, ובדרך כלל, הבנק אליו עובר הלקוח ישמח לסייע בכל הקשור בהעברת הלקוח אליו.

Design & Developed by Spiral-Lab