ל.מ יועצים סמל לוגו

משכנתאות

סוגי משכנתאות

משכנתא חדשה לדירה חדשה מקבלן

משכנתא זו היא הלוואה בנקאית בתנאים מועדפים ובריבית נמוכה בהשוואה להלוואות בנקאיות רגילות, מכיוון שהיא מיועדת לרכישת נכס למטרת מגורים ו/או למטרת השקעה. הלוואת משכנתא מתאפיינת בסכומים גדולים מן ההלוואות הרגילות ומתוכננת לשנים ארוכות טווח.

לתשומת לבכם, לקוחות חדשים שמעולם לא לקחו משכנתא ידרשו להעמיד הון עצמי בגובה של 25% משווי הנכס המיועד לקנייה, ולקוחות אשר יש בידם דירה ראשונה או יותר ידרשו להעמיד הון עצמי בגובה של 50% עד 60% משווי הנכס המיועד.

משכנתא לעסקים

משכנתא לעסקים תילקח משתי סיבות עיקריות:

  1. הלוואה למטרת רכישת נכס מסחרי לשימוש עצמי של הלווה, לדוגמא: משרד או חנות.
  2. קבלת הלוואה על חשבון נכס קיים, עסקי או פרטי למטרת הרחבת פעילות עסק קיים, שיפור בתזרים המזומנים של העסק והון חוזר.


הלוואה לכל מטרה דרך משכנתא

הלוואה לבעלי דירה המעוניינים בסכום משמעותי.
הלוואה כזו ניתן לקבל אם יש ברשותכם דירה שאינה ממושכנת (או משכנתא קטנה יחסית), ולהשתמש בכסף לכל מטרה שתרצו כמו: לרכישת דירה נוספת, ללימודים בחו"ל, לקניית רכב, לסגירת חובות לאירוע משפחתי, עזרה לילדים ברכישת נכס, עזרה לעסק בבעלותכם או לכל מטרה אחרת.מיחזור משכנתא

מיחזור משכנתא הוא פירעון הלוואה קיימת ע"י לקיחת הלוואה אחרת במהלך תקופת ההחזר לשם הקלה בתשלומי המשכנתא הנוכחית, שינוי שיטת ההחזר והורדת ריביות. בדרך כלל, מיחזור המשכנתא מתרחש בהזדמנות מסוימת: שער דולר כדאי, שיעורי ריבית גבוהים או נמוכים במיוחד, ועוד…גרירת משכנתא

גרירת משכנתא הוא תהליך בו מבקש הלווה להחליף את הנכס המשועבד לבנק כבטוחה להלוואה, בנכס אחר. תהליך זה יתבקש כאשר הלווה מוכר את דירתו הישנה המשועבדת לבנק מבלי לסלק את ההלוואה הקיימת, אלא מעבירה לדירה החדשה. לאחר מתן אישור הבנק, יבוטל השעבוד הקיים על הנכס הישן וירשם שוב על הנכס החדש.

הלוואת זכאות

זכאות משכנתא הינה הלוואה אשר ניתנת על ידי המדינה למי שנמצא עומד בקריטריונים. הלוואה זו היא הלוואה בתנאים אטרקטיביים. את התנאי סף ניתן לבדוק באתר של משרד השיכון והבינוי.

אתר משרד השיכון והבינוימשכנתא לגיל הזהב/משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה הינה פתרון מימון ייחודי המיועדת ללקוחות הנמנים על האוכלוסייה הבוגרת מעל גיל 60 בעלי נכס למגורים בבעלותם, המעוניינים בהלוואה לשם עזרה לילדים, מעבר לדיור מוגן, חופשה, או כל מטרה אחרת בה יחפצו.

משכנתא הפוכה מתאימה לכל אחד מכם שדאג במשך שנים רבות ליקרים לו וכעת הגיע הזמן שלהם ליהנות מרווחה כלכלית בגיל הפרישה. משכנתא הפוכה אינה מצריכה החזרים חודשים, אינה מוגבלת בזמן ונשענת על הבית ברשותכם המשמש כבטוחה. הלוואה זו מאפשרת לשמור על איכות החיים ושקט כלכלי גם לאחר היציאה לגמלאות.

ליווי קבוצת רכישה

קבוצת רכישה היא ארגונה של קבוצה המעוניינת לרכוש חלקת אדמה ועליה להקים בניין ושכל חדר באותו בניין יהיה שייך לחבר אחר בקבוצה או יחידות צמודות קרקע. היתרונות הבולטים במסגרת רכישה בקבוצת רכישה היא היכולת לחסוך בעלויות ובעיקרן חסכון ניכר במיסוי ובעלויות הבניה.

משרדנו "ל.מ. יועצים" מלווה אתכם, הלקוחות המעוניינים להיות חלק מקבוצת הרכישה, החל בעזרה לגיוס הון עצמי ראשוני ועד ללקיחת המשכנתא המיוחלת בסוף התהליך כשהבניין או הבית עומד.

פגישה עם יועץ

ניתן גם לחייג 08-9330830 נשמח לעמוד לרשותך

Design & Developed by Spiral-Lab